Transport bagażowy

Jeżeli potrzebujecie Państwo firmy, która bez żadnych problemów przetransportuje Państwu większy bagaż na terenie Warszawy, to serdecznie zapraszamy do nas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo transport bagażowy na terenie Warszawy. Polecamy się do przewożenia pojedynczych mebli oraz sprzętu AGD, które ciężko jest czasami przewieźć samodzielnie.

Nasza firma poleca się w sytuacji, kiedy nie macie Państwo dostępu do dużego samochodu. Środkami komunikacji miejskiej czy też małym samochodem ciężko byłoby przetransportować lodówkę czy fotel. Nasza firma działa na terenie Warszawy i chętnie udostępni sporą ilość wolnego miejsca w swoich dużych samochodach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z największą przyjemnością pomożemy Państwu w transporcie bagażowym pojedynczych mebli, jak stół czy fotel oraz sprzętu AGD, jak lodówka czy pralka, a to wszystko na terenie Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy transport bagażowy w przystępnych cenach, a nasze usługi charakteryzują się najwyższą jakością. Zapraszamy serdecznie i polecamy nasze usługi. Przewieziemy bagaż w każdy zakątek Warszawy. Dla naszej firmy nie ma miejsc niedostępnych.  

 
 
 
 

(c) 2015 www.eco-fenix.pl  |  00-801 Warszawa, ul. Chmielna 122/22