Opróżnianie garaży

Firma Eco-Fenix zajmuje się nie tylko wszelkiego rodzaju transportem starych i niepotrzebnych mebli, które zagracają i zaśmiecają Państwa mieszkanie. Firma Eco-Fenix bardzo chętnie pomoże Państwu również w opróżnieniu zagraconego garażu, który znajduje się na terenie Warszawy.

Nasi pracownicy pomogą Państwu pozbyć się wszystkiego, co niepotrzebnie zajmuje cenne miejsce w Państwa garażu. Firma Eco-Fenix na pierwszym miejscu stawia klienta i jego zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Jeżeli macie Państwo problem z zaparkowaniem samochodu w swoim garażu, warto pomyśleć o opróżnieniu go z niepotrzebnych gratów. Mogą to być zużyte opony, zepsuta kosiarka, kartony ze śmieciami czy też zniszczone i stare narzędzia. Są to graty, które nikomu się już nie przydadzą, a często brakuje czasu, by zająć się porządkami i je wyrzucić. Z ogromną chęcią zajmą się tym pracownicy naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Eco-Fenix. Będziecie Państwo mile zaskoczeni po skorzystaniu z naszych profesjonalnych usług. Jeżeli mieszkacie Państwo w Warszawie i chcecie opróżnić garaż z niepotrzebnych rupieci, zapraszamy serdecznie. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanych przez nas usług.  

 
 
 
 

(c) 2015 www.eco-fenix.pl  |  00-801 Warszawa, ul. Chmielna 122/22